İNSANA SALDIRAN DEV KURDU ÇOBAN KÖPEĞİ KOVALADI (Şakamı Bu ?)

11 Views
Bu paylaşmış olduğumuz videoda hayvanlara işkence edilen şiddet barındıran bir görüntü yoktur.Bu Hazırlamış olduğumuz video derlemesi bir belgesel dir.
Ekibimizle birlikte güvenlik kameralarımıza yansıyan görüntüleri inceledik ve yorumladık. Aç kurtların evcil hayvanlara saldırırken, alan koruma yapan köpeklerin bölgesine girdiği durumlarda köpeklerin bu saldırıları bertaraf etmeleri çok doğal bir durumdur. Ve bu bir belgesel dir,Vahşi Yaşam Belgeseli dir.
Belgeselimizde vermiş olduğumuz görüntülerin hepsi tamamen bu şekilde ayarlanmıştır. Hiçbir kayıtta insanların kasıtlı bir şekilde hayvanları şiddetli kavgalara maruz bıraktığı bir durum söz konusu olamaz.
Evcil Hayvanları beslerken vahşi hayvanların saldırıları olduğu saniyelerde alan koruması yapan çoban köpeklerinin bu saldırıları bertaraf etmek için defans yapması ve hayvanları bölgeden uzaklaştırılması doğal bir durumdur. videomuzda hiçbir şekilde kan yaralanma eziyet yoktur Bunların hepsi belgesel dir ve bu video 18 yaşından küçük izleyiciler için öğretici bir niteliktedir yaban hayatında vahşi hayvanlarla karşılaştığında nasıl bir önlem alabilirler hangi köpekleri yanlarında götürmeli ler ve hangi hayvanlarla karşılaşırlar hangi şehirde hangi alanda hangi tehlikeli hayvanlar olur bunları videomuzda detaylı bir şekilde anlattık kendini savunamayan insanlar bu videoları mutlaka izlemelidir. Bu video bir belgeselden ibarettir vahşi Anadolu hayvan severlerin buluşma yeridir teşekkür ederim..

instagram linkimiz
https://www.instagram.com/vahsianadolu/?igshid=11bfslnm0z859&hl=en
Tiktok Linkimiz
https://www.tiktok.com/@vahsianadolu?source=h5_m
Facebook Linkimiz
https://www.facebook.com/people/Vah%C5%9Fi-Anadolu/100032358785143
KANALIMIZ KANGALLARIN VE KURTLARIN HAYATLARINI KARSILASMALARINI ELE ALAN BIR BELGESEL KANALIDIR...

● VAHŞİ ANADOLU BİR BELGESEL KANALIDIR !
● ŞİDDET TEN ZEVK ALANLARIN KANALI DEĞİLDİR!
● HAYVAN SEVERLERİN BULUŞMA YERİDİR!
Videolarda izleyeceğiniz tüm kayıtlar daha once youtube ye yüklenmiş ve şiddet sansürü uygulanmamış videolardır.
Hepsi doğal yaşam formun'da insan müdahelesi olmadan meydana gelen karşılaşmalardır.Kavgalar hep insanlar tarafından ayrılmıştır.
Hepsini araştırıp detaylı bir şekilde Olay yeri,zamanı Ve şekliyle size en gercek ve yalın hali ile anlatıyoruz anlatmaya devam edecegız.
___________________________________________________________________________________________________________________
Reklam Ve Sponsorluk İçin.
anadoluvahsi@gmail.com

İNSANA SALDIRAN DEV KURDU ÇOBAN KÖPEĞİ KOVALADI (Şakamı Bu ?) watch video

Video description
Category
Interesting Videos
Tags
kurt, kangal kurt boğuşması, kangal köpekleri
Commenting disabled.